INFORMACJA TURYSTYCZNA KROSNO ODRZAŃSKIE


Informacja Turystyczna Krosno Odrzańskie mieści się w bramie wejściowej Zamku Piastowskiego. Tuż obok możesz zaparkować swój samochód.

Informacja Turystyczna Krosno Odrzańskie z pasją informuje także o atrakcjach turystycznych oraz usługach turystycznych szczególnie z Krosna Odrzańskiego i okolic, Lubuskiego, a dodatkowo z przygranicznych obszarów Niemiec. To oczywiście prawdziwa ambasada turystyczna miasta.
Mówimy po polsku, niemiecku, angielsku oraz rosyjsku.

Gdyby nie było nas w pomieszczeniu informacji, użyj dzwonka przywoławczego lub do nas zadzwoń, gdyż możemy być na terenie zamku lub oprowadzać grupę.

Nasza informacja turystyczna posiada kategorie dwóch gwiazdek ** jako “centrum informacji turystycznej” wg wymogów i standardów Polskiej Organizacji Turystycznej (POT). Droga do punktu jest oznakowana specjalnymi drogowskazami wg standardów POT.

Oferujemy dodatkowo m.in. zwiedzanie Zamku Piastowskiego z przewodnikiem. Prowadzimy ponadto sprzedaż widokówek, pamiątek, map oraz w szczególności lokalnych wydawnictw z Krosno Odrzańskiego i okolic. Drogowskazy do naszego centrum znajdziesz m.in. na przykład w porcie odrzańskim.

Informacja Turystyczna to niewątpliwie najlepszy partner dla turystów i gości w Krośnie Odrzańskim. Przede wszystkim warto w Krośnie Odrzańskim najpierw odwiedzić nasze centrum, które jeszcze bardziej przybliży Państwu nasze walory turystyczne.

Aby dowiedzieć się więcej o Krośnie możesz także w menu rozwijanym wybrać zakładkę WARTO WIEDZIEĆ lub kliknąć tu >>>Centrum Informacji Turystycznej
Informacja Turystyczna Krosno Odrzańskie
(Zamek Piastowski)
ul. Szkolna 1
66-600 Krosno Odrzańskie
tel. 570 130 136
email: punktit@zamek.krosnoodrzanskie.pl 

https://www.facebook.com/itkrosnoodrzanskie/