GDZIE SPAĆ – NOCLEGI


Najlepsze noclegi w mieście Krosno Odrzańskie. Zobacz gdzie przenocować w Krośnie Odrzańskim i jego okolicy.

Przedstawiamy kilka obiektów z Krosna Odrzańskiego oraz najbliższych okolic. Są to znakomite  miejsca na noclegi tranzytowe i wypadowe na wyjazdy np. do Niemiec lub na dalsze eksplorowanie atrakcji województwa lubuskiego. Dokładne opisy poszczególnych obiektów, w tym ilość miejsc, pokoi, udogodnienia i informacje o usługach znajdziecie Państwo na stronach internetowych poszczególnych podmiotów.

Pomocna będzie także baza turystyczna województwa lubuskiego
– obiekty kategoryzowane (kliknij w poniższy link)
http://lubuskie.pl/strona-glowna/zalatw-sprawe/menu-turystyka/kategoryzacja-obiektow-hotelarskich/

KROSNO ODRZAŃSKIE – NOCLEGI DLA GRUP W POBLIŻU NIEMIEC

Z Krosna Odrzańskiego bardzo dogodnie można dostać się do Niemiec, w tym przede wszystkim do Berlina, Poczdamu, Drezna, na Wyspę Tropikalną, do Szprewaldu, do Cottbus i na całe Dolne oraz Górne Łużyce. Oto kilka możliwości:

  1. drogą krajową nr 32 możemy udać się do przejścia drogowego w Gubinku, a dalej drogą federalna (Bundesstraβe) nr 97 do węzła autostradowego nr 6 „Rogossen” na autostradzie nr 15. To zaledwie 76 kilometrów do pokonania. Stamtąd do Cottbus mamy 35 km, do Berlina jest zaledwie jeszcze 155 km , do Poczdamu około 185 km zaś do Drezna ok. 150 km. Dalej można jechać bardzo wygodną trasą do Cottbus, Berlina, Poczdamu czy Drezna. Na trasie znajduje się wiadukt o wysokości 4 m, dlatego łatwo przejadą tam autobusy turystyczne.
  2. drogą krajową nr 29 możemy przez Cybinkę dojechać do autostrady A2 (węzeł Świecko), którą po stronie niemieckiej przechodzi w autostradę nr 12 w kierunku Berlina. Do przejścia w Świecku mamy zaledwie 49 kilometrów, a do Berlina około 150 km, zaś do Poczdamu ok. 173 km.

BAZA WYPADOWA W LUBUSKIE

Z Krosna Odrzańskiego, jadąc drogą krajową nr 32, mamy zaledwie ok. 35 kilometrów do centrum Zielonej Góry, skąd możemy kontynuować jazdę wieloma trasami.


Pobierz sobie naszą bazę noclegową (plik pdf)